Poradnik organizacyjny wieczoru panieńskiego

Zorganizowanie wieczoru panieńskiego samemu to nie najprostsza kwestia. W sytuacji gdy już masz opracowany plan, listę zaproszonych osób a także ustalony budżet, możesz wyznaczyć osoby, które pomogą Ci w przyszykowaniu wieczoru panieńskiego. Mnóstwo pracy wymaga zaplanowanie wyjątkowej imprezy, zwłaszcza w momencie gdy bywa to wieczór panieński!

Wybierz osoby, które są najlepsze w konkretnych dziedzinach. Jeżeli ktoś zna się doskonale na kateringu, niech zarezerwuje restaurację. Jeżeli wśród Was jest postać bardzo kreatywna, niech zorganizuje oryginalne atrakcje. Nie będziesz musiała wszystko co popadnie organizować sama!

Zobacz ciekawe pomysły na wieczór panieński we Wrocławiu.

Wydaje się to zupełnie oczywiste, jednak musimy o tym napisać. Wieczór panieński powinien być zaplanowany w szczególności dla Panny Młodej – to ona będzie główną bohaterką imprezy. Dlatego nie planuj zabawy pod swoje widzimisie. Pamiętaj, że masz opcję zapytać solenizantkę czy jest coś takiego, co chce zorganizować na własny wieczór panieński. W dużej części wypadków zaplanowane atrakcje powinny pozostać w tajemnicy, ponieważ najlepiej wychodzą niespodzianki. Natomiast oczywiście możesz na początku zrobić mini wywiad z główną bohaterką wieczoru, dzięki czemu dowiesz się coś więcej na temat jej oczekiwań.

Jeżeli przygotowujesz wieczór panieński, który będzie trwał dłużej niż jedna noc (przykładowo wycieczka na kilka dni), miej na uwadze co będzie rzeczywistą przyjemnością – to oczywiście bliższe poznanie reszty uczestniczek panieńskiej imprezy a także zwyczajnie okazja do relaksu, z dala od typowego zgiełku. Nie przygotowuj zatem za sporo rozrywek, ludzie lubią mieć czas, aby po prostu porozmawiać czy zrelaksować się.

Na wieczorze panieńskim pragniecie wyglądać zjawiskowo. Perfekcyjny makijaż, stylowa fryzura – każda kobieta uwielbia wyglądać perfekcyjnie! Wszak impreza to wspaniała okazja, aby poszaleć ze swoim image. Miejsce to na uwadze – to Panna Młoda jest kluczową bohaterką wieczoru panieńskiego. Nie możecie jej przyćmić swoją kreacją. Najlepiej jeżeli Panna Młoda będzie miała ubiór wyróżniający się spośród Was wszystkich.

Warto również poruszyć kwestię procentów. Nie zaczynajcie imprezy z tak zwanej grubej rury. Najlepiej na spokojnie konsumować napoje, abyście się zwyczajnie doskonale bawiły, a nie zakończyły za szybko panieńskiej imprezy. W znacznym stopniu powinniście mieć na uwadze Solenizantkę – ona musi pamiętać wieczór panieński przez po wsze czasy, a nie wyłącznie do 24:00.

Indywidualne szkolenia z nauki makijażu: http://www.agataszulc.pl/kursy/

Wieczór panieński można również przygotować zza granicą. Brzmi atrakcyjnie? Wyobraźcie sobie wycieczkę na przykład do Berlina. Na pewno każda z Was marzy to poczuć! Pozwiedzać miasto, poczuć charakter tego miejsca. Wspaniała sytuacja. Oczywiście to możliwość dla kobiet, które mogą wydać więcej kasy na wieczór panieński.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s